MİSYON
MİSYON

Bilgi teknolojisi uzmanlığını iş süreçleri deneyimi ile birleştiren FORMAKSAN,

detay
VİZYON
VİZYON

Yurt içinde ve yurt dışında kolayca ulaşılabilen başarılı konumunu sürekli geliştirerek Teknik Eğitim, Yazılım,

detay
BİZDEN HABERLER
BİZDEN HABERLER

3D Optic tarama ve Tersine Mühendislik ve 3D Printer ile Prototip hazırlama Hizmeti

detay
FİRMA PROFİLİ
FİRMA PROFİLİ2003 yılında Kurulan FORMAKSAN Technology Ltd,
   Makine ve Otomotiv sektöründe Talaşlı İmalattan CAD/CAM/CAE/PDM Mühendislik yazılımlarının satışı teknik desteği ve Eğitim hizmetleri olmak üzere Bir çok alanda faaliyete başlamıştır.
    Güçlü CNC parkuru ve Modern Eğitim salonları ile halen Beşevler Küçük Sanayi sitesinde Faaliyetlerini sürdürmekte olan FORMAKSAN özellikle Eğitimde şahıs ve kurumların rekabet güçlerini artırmak amacıyla sektörde giderek artan kalifiye eleman ihtiyacını önceden görüp teknik eğitim faaliyetlerine hız vermiş,2006 yılında Türkiyede Bir ilki gerçekleştirip Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Öğretim Kurumu olma ve CNC ve CAD/CAM alanlarında M.E.B. onaylı eğitimler vererek Teknik eğitimin Bursa`daki öncüsü ve aynı zamanda rakipsiz olduğunu kanıtlamıştır.
    Formaksan başarısını kanıtladı 4 yılın sonunda bir ilke daha imza atıp CNC Eğitimi alanında CNC Makinelere gereksinim duymaksızın çığır açacak Dünyada benzeri olmayan, SWANSOFT CNC Simülasyon programının Türkiye Distribütörlüğünü alarak Ülkemizdeki,tüm teknik okul ve üniversiteler ile İmalat Sanayisindeki Firmaların CNC Eğitim eksikliğine katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
    Güçlü referanslara sahip Formaksan Technology,2012 Yılının Başında,3D Optik Sayısallaştırıcı Makine ve Yazılımlarının yatırımı yapıp Endüstriyel Tasarım alanında Ölçme,Kalite Kontrol ve Tersine Mühendislik Hizmetini de Faaliyet alanlarına eklemiştir

BİZDEN HABERLER
FİRMAMIZDAN GÜNCEL HABERLER
3D Optic tarama ve Tersine Mühendislik ve 3D Printer ile Prototip hazırlama Hizmeti
Kalite Eğitimlerine Başlıyoruz
15 yıldır Otomotiv,Makina İmalatı ve Endüstriyel Tasarım alanlarında düzenlediğimiz Bir çok Teknik Eğitime şimdide aynı alanlarda ihtiyaç duyulan Kalite Eğitimlerinide ekliyoruz.
Nisan ayı CNC Freze Eğitim Dönemi tamamlandı
CNC FREZE Programlama Eğitimimiz 30 Kasım itibariyle tamamlandı.
CNC Torna programlama Eğitimi Başlıyor
Komsan Kardeşler Firmasına özel Düzenlenen CNC Torna Programlama Eğitimi 8 Kişiyle 3 mayıs cumartesi günü başlıyor